Modelauto 1:43 | TSM 430814 | Porsche 911 GT3 R | AO Racing 2023 #80 - S.Priaulx - P.Hyett

Modelauto 1:43 | TSM 430814 | Porsche 911 GT3 R | AO Racing 2023 #80 - S.Priaulx - P.Hyett
Modelauto 1:43 | TSM 430814 | Porsche 911 GT3 R | AO Racing 2023 #80 - S.Priaulx - P.Hyett Modelauto 1:43 | TSM 430814 | Porsche 911 GT3 R | AO Racing 2023 #80 - S.Priaulx - P.Hyett
Modelauto 1:43 | TSM 430814 | Porsche 911 GT3 R | AO Racing 2023 #80 - S.Priaulx - P.Hyett
0 Review | Review toevoegen
Sebastian Priaulx | Phillip Jeffrey Hyett | Endurance Racing GT | IMSA Michelin GT Challenge at VIR | 50485 | Pre-Order

Artikelnummer

50485

Gewicht   

0,350 KG

Verzendkosten

€ 7,50

Standaard levertijd

RESERVERING, verwacht in Maart 2025

€ 104,95 *
Prijs per stuk
Het aantal CM Loyalty points dat je voor dit product ontvangt is 4
Aantal: 
Bestellen
 
Op verlanglijst

Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

TSM LogoPorsche Logo

Modelauto 1:43 | TSM 430814 | Porsche 911 GT3 R | AO Racing 2023 #80 - S.Priaulx - P.Hyett

Team : AO Racing
Merk : Porsche 911 GT3 R
Kleur : Roxy
Jaar : 2023
Evenement : IMSA Michelin GT Challenge at VIR
Fabrikant : TSM
OEM : 430814
Material : Resin
Productgroep : Artikel is een schaalmodel van een raceauto die op het circuit gebruikt wordt
Land : USA

Virginia International Raceway

 Sebastian Priaulx
 Phillip Jeffrey Hyett

Sebastian Priaulx is een coureur uit het Verenigd Koninkrijk

Phillip Jeffrey Hyett is een coureur uit de Verenigde Staten

Artikel verwacht binnen een maand

Manufacturer Gemaakt door TSM
Scale Schaal 1:43
Annoucement Dit artikel is gepland voor maart 2025

Het aantal Loyalty Points dat u voor dit artikel ontvangt is 4, wat neerkomt op een korting van €1.00 die u kunt gebruiken bij uw volgende bestelling.

Exact op schaal gemaakte representatief en decoratief model voor de volwassen verzamelaar. Niet geschikt voor kinderen onder de leeftijd van 14 jaar. Het model niet in direct kunst- of zonlicht plaatsen, hierdoor kunnen versneld verkleuringen optreden. Als gevolg van langdurig direct zonlicht of opwarming door een hittebron kunnen onderdelen van het model gaan scheuren. Houdt het model stofvrij door het in een vitrine te plaatsen. Het verwijderen van stof met een doek wordt sterk afgeraden, gebruik altijd een zachte borstel.

Het hier aangeboden artikel is voornamelijk gemaakt van Resin. Het moderne Resin is een hoogwaardige materiaalsoort die bijzonder sterk en vormvast uithard. Het uithardingsproces kan zowel met een chemische harder of door ultraviolet licht worden gestart. Vaak zijn de kleinere onderdelen gemaakt van koper (Geëtst uit koperplaat) of plastic. Vooral modelauto’s met een beperkte oplage worden van Resin gemaakt. Voor de kwaliteit en levensduur van het artikel is er geen verschil. Als gevolg van temperatuur kan een Resin modelauto zijn vormvastheid verliezen. Let er dan ook op dat uw modellen niet warm mogen worden.

Waarschuwing:Dit product is niet geschikt voor kinderen jonger dan 14 jaar.

Het item is een pre-order, de gebruikte afbeelding hoeft niet noodzakelijkerwijs de definitieve versie van het item te zijn. Sommige details van het item kunnen worden gewijzigd voordat de definitieve versie wordt uitgebracht.

Informatie

Schaal
1:43
Fabrikant
TSM
Leverbaarheid
Reservering
MPN
430814
Periode
2020-2029
Jaar
2023
Merk
P

Sorteren op:

Review toevoegen

Geen reviews gevonden.

Stel een vraag over dit product

Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.

Jouw vraag is verzonden! Bedankt.

We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.

Belangrijke Informatie

Belangrijke Informatie

Curbstone Models
Wijkermeerweg 44h
1948NW  Beverwijk
Nederland
064 243 7432
info@curbstone-models.com
///rijkdom.wasbaar.gedeeld